ی, 03/29/1401 - 11:52 Admin Kerman
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان

با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان جلسه مجمع فرهنگیان انقلابی استان کرمان برگزار شد.

با حضور رئیس سازمان بسیج فرهنگیان، رئیس هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان، جمعی از فرهنگیان بسیجی و با حضور مجازی جمعی از فرهنگیان بسیجی در شهرستان ها و مناطق استان، جلسه مجمع فرهنگیان انقلابی استان کرمان برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان گفت: قطعا همه شما که در بسیج فعالیت دارید با دیدگاه های امامان انقلاب نسبت به بسیج آشنایی دارید، حضرت امام تشکیل بسیج را از الطاف خداوند دانسته اند و رهبر معظم انقلاب هم در ماموریت بسیج محدودیتی نمی بیند و معتقدند هر جا میدانی باشد بسیجی ها حاضر هستند.

محمد علیرضایی با بیان این که امروز بنده این توفیق را دارم که در سازمان بسیج آموزش و پرورش استان خدمت کنم، افزود: از نظر مقام معظم رهبری معلمان" افسران سپاه پیشرفت کشور" و  "مولد نیروی انسانی کشور" هستند که بیانگر اهمیتی است که در نگاه ایشان نسبت به فرهنگیان وجود دارد.

وی گفت:  در مجمع فرهنگیان انقلابی ضرورت ها و اهدافی برای محورهای عملیاتی تعریف شده، یکی از ضرورت ها صیانت از دستاوردهای نظام و بیان فاخر دستاوردها است، از این جهت ضروری است یک انسجام بخشی و اتحادی از ظرفیت های درون و برون سازمانی داشته باشیم، تا همه بتوانند در یک بستر امن دیدگاه ها را ارائه کنند و یک مجمع قوی و یک کنگره معلمان انقلابی تاثیرگذار شکل بدهیم.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان گفت: ماهیت کنگره، هویت انقلابی، اسلامی و ملی بودن است یکی از این موارد این است که ما به هیچ جناح خاص سیاسی وابستگی نداریم، بلکه فقط در راستای منویات رهبری حرکت می کنیم اما اهدافی را دنبال می کنیم که یکی از ضرورت ها استفاده از آموزه های دینی و انقلابی و بهره مندی از اندیشه های امام راحل (ره) است.

علیرضایی اظهار داشت: اثربخشی و کارآمدی در نظام تعلیم و تربیت، جریان سازی همه جانبه و تحقق عدالت آموزشی و تربیتی و مشارکت در توسعه همه جانبه عدالت، بسط و اعتلای فرهنگ عمومی و بیانیه گام دوم به عنوان مرجعی برای ادامه مسیر انقلاب، تحکیم وحدت ملی در بستر تعلیم و تربیت، مقابله با نحله ها و فرقه های ضاله و جریان های انحرافی، زمینه سازی برای انعکاس نظرات معلمان و انتقادهای سازنده، مشارکت فکری و عملی برای ارتقای ابعاد تعلیم و تربیت برای تربیت تمام ساحتی، توجه به سند تحول بنیادین و بهره مندی از ساحت های تربیتی و شناسایی و توانمندسازی مدیران دلسوز و کارامد برای اثربخشی بیشتر تا در کرسی های مسئولیتی به کار گرفته شوند، از مهمترین اهداف شکل گیری مجمع فرهنگیان انقلابی است.

وی بیان کرد: دقت در مسائل تربیتی و آموزشی استانی و ملی در حوزه تعلیم و تربیت، برقراری تعامل همه جانبه با معلمان استان کرمان، برگزاری نشست های مشترک در هیات اندیشه ورز به عنوان مغز سازمان بسیج فرهنگیان از آن جا که هیات اندیشه ورز وزنه ای سنگینی است، بهره مندی از افراد خلاق، صاحب فکر و ایده که بتوانند نظر بدهند، پرورش افراد صاحب فکر، خلاق، جوان و مدیر انقلابی، بهره مندی از نظر پیشکسوتان به عنوان افرادی که سرمایه ما هستند، توجه به تعهد و حسن رفتار و مزین بودن به عفاف و حجاب در انتخاب افراد عضو هم از مهمترین وظایف ما در مجمع فرهنگیان انقلابی است.

بر پایه این گزارش، جلسه مجمع فرهنگیان انقلابی استان با حضور محمد علیرضایی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان، حجت الاسلام علی مختارآبادی رئیس هیات اندیشه ورز استان کرمان، احمد فتحی مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از فرهنگیان بسیجی به صورت مجازی با جمعی از فرهنگیان بسیجی شهرستان ها و مناطق برگزار شد.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.