پ, 03/26/1401 - 09:56 Admin Kerman
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان:

بازدید جمعی از فرهنگیان بسیجی پژوهشگر از کارخانه لاستیک بارز کرمان

با همکاری سازمان بسیج فرهنگیان و مرکز پژوهش های علمی – آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان صورت گرفت:

با همکاری سازمان بسیج فرهنگیان و مرکز پژوهش های علمی – آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان، جمعی از فرهنگیان بسیجی پژوهشگر از کارخانه لاستیک بارز کرمان دیدن کردند.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان با بیان این که این بازدید در راستای "جهاد تبیین" صورت گرفته، افزود: تبیین به‌معنای روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت است، در تبیین، غبار بدفهمی، تحریف و کج‌فهمی از مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی زدوده و جلوی بسیاری از تحلیل های نادرست و غلط گرفته می شود.

محمد علیرضایی گفت: تبیین در مسیر روشنگری است و رهبر معظم انقلاب هم بارها بر روی مفاهیمی مانند تحول، کار فرهنگی و گفتمان‌سازی، نقد منصفانه و مطالبه‌گری تأکید کرده اند.

وی با اشاره به این که جهاد به معنی تلاش و کوشش جدی در برابر دشمن است، اظهار داشت: در بعضی از عرصه‌ها و ابعاد انقلاب اسلامی از جمله دستاوردهای نظام که با تلاش دشمن کم رنگ شده نیاز به تبیینی جهادگونه داریم که این بازدید ترتیب داده شده تا جمعی از بسیجیان پژوهشگر با  گوشه ای از توانمندی های استان در بخش صنعت آشنا شوند.

رئیس مرکز پژوهش های علمی  آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان هم در حاشیه این بازدید گفت: بنا بر دیدگاه وزیر آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، «پیشران جامعه دانش بنیان» است و قطعا معلمان پژوهشگر به ویژه با روحیه بسیجی و جهادی نقش موثری می توانند در تحقق جامعه دانش بنیان داشته باشند.

محمدرضا سعادت گفت: بدون تردید، پژوهش و جهاد علمی زیربنای آموزش و پرورش متعالی است که ضرورت دارد زیرساخت های این بخش تقویت شود و مدارس ما پژوهش محور باشند.

وی ضمن تبیین اهمیت فعالیت های علمی-پژوهشی به ویژه برای دانش آموزان و معلمان، بیان داشت: این بازدید، جمعی از معلمان بسیجی پژوهشگر را با فرایند تولید لاستیک در استان آشنا می کند و می تواند زمینه ای برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با این صنعت باشد.

بر پایه این گزارش، با همکاری سازمان بسیج فرهنگیان و مرکز پژوهش های علمی  آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان، جمعی از فرهنگیان بسیجی پژوهشگر از کارخانه لاستیک بارز کرمان دیدن کردند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.