ی, 03/22/1401 - 08:19 Admin Kerman
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

ترویج فرهنگ عاشورا و تقویت حاکمیت ولایی، مهمترین رویکرد شهدا بود

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در اولین اجلاسیه فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: ترویج فرهنگ عاشورا و تقویت حاکمیت ولایی، مهمترین رویکرد شهدا بود.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سردار حسین معروفی گفت: تجلیل از همسران و فرزندان شهید امری بسیار ارزشمند است، امیدواریم خداوند به آبروی روح شهدا دست ما را هم بگیرد.

وی با بیان این که شهدا به خاطر ترویج فرهنگ عاشورا و تقویت حاکمیت ولایی رفتند، افزود: آن ها برای دفاع از خاک و ناموس رفتند، از هر زاویه ای که به موضوع نگاه کنیم کارشان مقدس است، شهدا ناموس پرستی و وطن پرستی را از امام حسین (ع) آموخته بودند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: شهدا دامان کشور را از تجاوز و تعدی پاک نگه داشتند، آن ها در حوزه اعتقادی بهترین مروج اسلام هستند، چرا که نشان دادند حقیقت دین در قالب انقلاب اسلامی تجلی می یابد.

معروفی گفت: شهدا به ما درس تجارت و معامله با خدا از طریق عدم تعلق به دنیا را آموختند، درس گذشت از عزیزان را به ما یاد دادند، آن ها از عزیزترین دارایی خود گذشتند، از آبرو و جان خود گذشتند و این موضوع در خور تحسین و تجلیل است.

بر پایه این گزارش، اولین اجلاسیه فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان با حضور مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، فرمانده سپاه ثارالله استان، مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و جمعی از فرهنگیان استان در دانشگاه فرهنگیان استان کرمان برگزار شد.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.