پ, 03/19/1401 - 10:05 Admin Kerman
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان:

شهدا ولایت پذیری، ولایت مداری و بصیرت را در عمل ثابت کردند.

اولین اجلاسیه فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در جمع همسران و فرزندان شهید شاغل در آموزش و پرورش استان در گلزار شهدای کرمان گفت: شهدا ولایت پذیری، ولایت مداری و بصیرت را در عمل ثابت کردند.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان سرهنگ محمد علیرضایی در این مراسم خاطر نشان کرد: شهدا تربیت یافته مکتب اسلام ناب محمدی هستند.

وی با بیان اینکه شهدا همه چیز را برای خدا می خواستند، اخلاص را یکی از مهمترین شاخصه های شهدا برشمرد و افزود: مقام معظم رهبری یکی ویژگی های برجسته شهید سلیمانی را اخلاص عنوان کردند.

علیرضایی اظهار کرد: شهدا در کنار اخلاص ویژگی های بارزی از قبیل شجاعت، خدا ترسی، بی ریایی، ولایت مداری و بصیرت را داشتند که باعث جاودانگی و ماندگاری آنها شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان با بیان اینکه شهدا تصویر زنده  آیات قرآن مجید هستند گفت: شهدا بندگان صالح خدا بودند که با تقدیم عزیزترین دارایی خود به انقلاب اسلامی امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.

محمد علیرضایی با بیان اینکه شهدا جان خود را در راه آرمان های انقلاب اسلامی فدا کردند گفت: احترام پدر، مادر و فرزندان شهدا وظیفه همه مردم و مسئولان است.

بر پایه این گزارش: فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان به  مقام شامخ شهید سلیمانی در قالب طرح « زیارت پدر» و شهدای شهر کرمان ادای احترام کردند‌.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.