پ, 03/19/1401 - 09:51 Admin Kerman

تجدید میثاق فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان

تجدید میثاق فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان به مقام شامخ شهید قاسم سلیمانی و شهدای شهر کرمان در قالب برنامه "زیارت پدر"

فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان به مقام شامخ شهید سلیمانی و شهدای شهر کرمان در قالب برنامه "زیارت پدر" ادای احترام کردند.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این مراسم گفت: شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و همه ما مدیون قطره قطره خونشان هستیم.

رضا رضایی افزود: یکی از رسالت های ما در آموزش و پرورش تکریم خانواده معظم شهداست و این مراسم یکی از نمونه های این تجلیل و تکریم است.

وی گفت: برای ترویج و نهادینه سازی مکتب شهید قاسم سلیمانی اقدامات ارزنده ای در آموزش و پرورش استان انجام شده و امید است بتوانیم با بهره مندی از نظر صاحب نظران و نخبگان گام های موثر دیگری هم در این زمینه برداریم.

بر پایه این گزارش، برنامه "زیارت پدر" با حضور محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، مدیران کل آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان کرمان در محل گلزار شهدای کرمان برگزار شد و پس از این مراسم هم اولین اجلاسیه فرزندان و همسران شهید شاغل در آموزش و پرورش استان در دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.