س, 03/03/1401 - 11:58 Admin Kerman
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان:

عملیات بیت المقدس (فتح خرمشهر) بیانگر مقاومت و ایثار رزمندگان اسلام است.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که در مرکز آموزشی-رفاهی فرهنگیان (هتل آسمان) شهر کرمان برگزارشد، گفت: عملیات بیت المقدس (فتح خرمشهر) بیانگر مقاومت و ایثار رزمندگان اسلام است.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، محمد علیرضایی ضمن گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: در روزهای پرالتهاب محاصره خرمشهر، شهر خون و قیام، که مقطع حساسی در تاریخ کشور ما بود، توجه همه محافل وکارشناسان خارجی را معطوف به توانمندی و ابتکار رزمندگان ما بود.

وی افزود: در عملیات بیت المقدس، تفکر انقلابی برای فتح مناطق اشغالی جایگزین تفکر غیرانقلابی شد که زمینه را برای پیروزی و آزادسازی فراهم کرد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان گفت: اشاره رهبر معظم انقلاب در سال ۹۵ به اینکه "خرمشهرها در پیش است و جوانان انقلابی باید خود را آماده کنند" بیانگر این است که همیشه و در همه حال نیاز به دفاع و حماسه سازی داریم.

علیرضایی تصریح کرد: شرایط امروز نظام و جامعه یکی از همان خرمشهرها است که نیاز به مقاومت، ازخودگذشتگی، ایثار و توانمندی انقلابی دارد، در کنار همه جهادها امروز باید جهاد تبیین را هم نصب العین قرار دهیم و در این زمینه طبق منویات رهبر معظم (مدظله العالی) پیش رویم.

وی ضمن تبیین فرمایشات اخیر رهبری در جمع فرهنگیان تاکید کرد: نیاز مدیران در شرایط امروز برای برون رفت از بحران ها، تفکر انقلابی و مجاهده است و جد و جهد به معنای تلاش خستگی ناپذیر است و معلمان و مدیران ما باید تفکر انقلابی داشته و در میدان باشند.

بر پایه این گزارش، گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در مرکز آموزشی-رفاهی فرهنگیان (هتل آسمان) برگزاری شد.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.