پ, 08/02/1398 - 10:20 kerman-admincb

بیانیه بسیج فرهنگیان به مناسبت 13 آبان

بیانیه بسیج فرهنگیان به مناسبت 13 آبان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز 13 آبان یعنی روز اعلام پایداری ملت در برابر امریکا و روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ما است حضرت امام خامنه­ای (مد ظله العالی)

سیزده آبان به‌عنوان نمادی در تقابل با امپریالیسم جهانی، حاصل آگاهی و بصیرت نوجوانان و جوانان این مرزوبوم بوده که در اثر تعلیم و تربیت صحیح اسلامی و انقلابی به وجود آمده است.

تبعید حضرت امام خمینی (رحمت االه علیه) از ایران به ترکیه در سال 1343 به علت اعتراض به لایحه ننگین و شرم‌آور کاپیتولاسیون و مصونیت مستشاران آمریکایی، کشتار وحشیانه دانش­آموزان انقلابی در سال 1357 توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران در سال 1358 به دست دانشجویان پیرو خط امام (رحمه الله علیه)، خاطرات الهام بخشی هستند که در سیزدهم آبان ماه هرسال ضمن یادآوری جنایت‌ها، خیانت‌ها و خباثت‌های آمریکا، استقلال‌طلبی، آزادی‌خواهی و اسلام‌گرایی ملت ایران و مقاومت نظام اسلامی برابر شیطان بزرگ را فراروی آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان قرار می‌دهد.

آنچه در این برهه از زمان و در آستانه یوم‌الله سیزدهم آبان بیش از همه باید موردتوجه قرار گیرد این است که دشمنی استکبار جهانی و عوامل منطقه‌ای و هم‌پیمانان خبیث آنان  با اسلام عزیز و امت اسلام و ملت ایران، پایان نیافته بلکه جدی‌تر و عمیق‌تر نیز شده است.

اکنون فریاد اقتدار آفرینی "هیهات منا الذله" سرور و سالار آزادگان حضرت سید الشهداء (علیه السلام) ایران اسلامی را به کانون قدرت جهانی مبدل کرده است و شعار مرگ بر آمریکا شعار جهانی ایستادگی و مقابله همه آزادیخواهان در مقابل استکبار جهانی شده است.

به حول و قوه الهی امروز ایران اسلامی در طلیعه گام دوم انقلاب، با صلابت و شجاعت در برابر تهدیدها و تحریم­های مذبوحانه شیطان بزرگ در راه آرمان­های بلند خود ایستاده و مقاومت فعال را در ادبیات جهانیان با شعار محوری "استکبار ستیزی، مقاومت اسلامی سر آغاز افول و فروپاشی آمریکا" تفسیر خواهد کرد.

براین اساس ما فرهنگیان بسیجی به‌عنوان ذره‌ای از اقیانوس بیکران ملت ایران ضمن گرامیداشت سالروز سیزدهم آبان، فریاد "مرگ بر آمریکا" سر خواهیم داد و ملت حماسه‌ساز ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت می‌نماییم تا همگان نظاره‌گر اتحاد و انسجام این ملت بزرگ و آرمان‌خواه بر ضد مستکبران در جهان باشند.

 

"ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم"

سازمان بسیج فرهنگیان سپاه ثارالله استان کرمان

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.