پنجشنبه, 03/20/1400 - 12:04 kerman-admincb
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش با فرمانده سپاه ثارالله استان

حضور حداکثری جامعه فرهنگیان و دانش آموزان رأی اولی در انتخابات 28 خرداد

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان جناب آقای اسکندری نسب با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان(سردار حسین معروفی) ...

در تاریخ 1400/03/19 در دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان جناب آقای اسکندری نسب با فرمانده سپاه ثارالله استان ( سردار حسین معروفی) مطالبی در خصوص حضور حداکثری جامعه فرهنگیان و دانش آموزان رأی اولی در انتخابات 28 خرداد مطرح شد.

در این دیدار سردار معروفی ضمن تقدیر از مدیر کل و معلّمان ایراد داشتند نگاه ما به آموزش و پروش نگاه حاکمیتی و نگاه انقلاب است حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه باید در رأس برنامه های ما در انتخابات پیش رو باشد.

ایشان افزودند: امروز جنگ تمام عیار( ائمه کفر، منافقین و سلطنت طلبان و ... ) که همه دنبال بی ثبات سازی ایران هستند.

ایشان در ادامه گفتند: امروز کرمان به برکت حاج قاسم بین المللی شده است. سر چشمه مکتب حاج قاسم در کرمان است و باید طبق توصیه حاج قاسم تا آخر پای ولایت بمانیم و امروز پای ولایت بودن یعنی حضور در انتخابات، یعنی عاشق حاج قاسم بودن است. ایشان در پایان به معلّمان، اولیاء و دانش آموزان رأی اولی توصیه کردند با حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه نقش مهّمی را در آینده کشور ایفا نمایند.

در این دیدار مدیر کل آموزش و پرورش با بیان مطالبی افزودند: معلّمین نقش اصلی در زیر ساخت ها، توسعه، تعلیم و تربیت آینده کشور دارند و با نقش مثبت خود اولیا و دانش آموزان و معلّمان را جهت ساختن آینده ایران همراه و همدل کنند. در این شرایط حساس برای ساختن آینده ایران، انتخاب پرشور برای سرنوشت ایران رقم بزنند.

ایشان گفتند: با اعتمادی که جامعه و اولیاء به معلّمان دارند می توانیدکار غرور آفرینی انجام دهند. و با توصیه و تاکید به حضور فرهنگیان برای پاسداشت خون شهدا در روز 28 خرداد انتخابات پرشور که مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.

ایشان افزودند: معلّمان و دانش آموزان و اولیاء سهم بزرگی را می تواند در ادامه گام دوم در انتخابات 28 خرداد داشته باشند، توصیه به معلّمان این بود که باید از بیقه اقشار در صحنه حضور بیشتری داشته باشند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)