دوشنبه, 03/10/1400 - 12:00 kerman-admincb
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان:

اولین یادواره شهید حجت الاسلام و المسلمین علی ایرانمنش، مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان کرمان 27 بهمن 1400 در کرمان برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در نشست مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: اولین یادواره شهید حجت الاسلام و المسلمین علی ایرانمنش، مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان کرمان 27 بهمن 1400 در کرمان برگزار می شود.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، محمد علیرضایی ضمن بیان جایگاه معلمان در جامعه گفت: بسیج فرهنگیان، آمادگی هر گونه همکاری و مشارکت با آموزش و پرورش را دارد، ما برای کمک به پیشبرد اهداف آموزش و پرورش، درکنار فرهنگیان فرهیخته استان هستیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد شهید والامقام قاسم سلیمانی، گفت: ماکه ادعا داریم در ملک سلیمانی هستیم، پس نباید برخلاف دیدگاه های وی نگاه و اعتقادی داشته باشیم، حرکت در راستای اهداف و آرمان های شهید سلیمانی به معنی حرکت در مسیر همه ارزش ها و آرمان های نظام است.

رئیس بسیج فرهنگیان استان کرمان از برگزاری کنگره ملی شهدای فرهنگی کشور در سال 1401 خبر داد و افزود: شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و هر قدر هم که از آن ها یاد کنیم کم است، 27 بهمن 1400 و همزمان با سالگرد شهادت مدیرکل اسبق و شهید استان کرمان، اولین یادواره حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی ایرانمنش که در ردیف شهدای شاخص فرهنگی کشور هم هستند، در کرمان برگزار می شود.

علیرضایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص معلمان گفت: طبق نظر رهبر معظم انقلاب "اولین کسی که می تواند از شان معلمی دفاع کند خود معلم است تلاش و مجاهدت معلمان در دوران کرونا باید در جامعه منعکس شود، معلمان استان بیش از 11 میلیارد تومان در پویش لبخند رضایت از اسفند 1399 تا فروردین 1400 در راستای تامین بسته های حمایتی معیشتی و ...کمک کرده اند که درخور تحسین است.

وی تصریح کرد: بسیج فرهنگیان نهادی جدای از آموزش و پرورش نیست، و بیش از نیمی از مسئولان کانون های بسیج فرهنگیان در شهرستان ها و مناطق استان، خود فرهنگیان هستند، بسیج فرهنگیان در برنامه های وزارت آموزش و پرورش هم گنجانده شده و 22 برنامه دیده شده تا برای اجرای آن ها در راستای اهداف عالی آموزش و پرورش قدم برداریم.

رئیس بسیج  فرهنگیان استان کرمان همچنین بر حضور پرشور و مقتدرانه همه اقشار به ویژه فرهنگیان در انتخابات 28 خرداد 1400 تاکید کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه نظام و مایه ناامیدی همه دشمنان است.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)