شنبه, 11/11/1399 - 15:32 kerman-admincb
پیام رئیس سازمان بسیج فرهنگیان به مناست فرا رسیدن دهه فجر

پیام رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناست فرا رسیدن ایام الله دهه فجر

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناست فرا رسیدن ایام الله دهه فجر پیامی صادر کردند متن پیام بدین شرح است ...

 رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناست فرا رسیدن ایام الله دهه فجر پیامی صادر کردند متن پیام بدین شرح است ... 

بسم الله الرحمن الرحیم
دهه فجریادآور حماسه جاودان جوانان ،مردان وزنان انقلابی ایران اسلامی است که با هدایت بزرگ مرد تاریخ حضرت امام خمینی«ره»درصفحه روزگارماندگارشد.
در پرتو طلوع فجر درخشان انقلاب اسلامی، اسلام، حیاتی دوباره یافت و عزت طلبی، خودباوری و خوداتکایی، جای سال ها ذلت، تحقیر و وابستگی را گرفت و فریاد رسای استقلال، آزادی، آزادگی، جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی بر بلندای این سرزمین توسط رهبر کبیر انقلاب امام خمینی«ره» طنین انداز شد.
انقلاب اسلامی ما که ثمره خون دادن ها و خون دل خوردن های هزاران هزار ایرانی از زن و مرد و پیر و جوان از هر قوم و آیین طی قریب یک سده گذشته است و برای رویش جوانه های استقلال، آزادی و پیشرفت و توسعه پایدار در سایه استقرار نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی تلاش کردند و حماسه آفریدندوبه فرموده امام بزرگوارحفظ آن از اوجب واجبات است واین نعمت بزرگ الهی«انقلاب اسلامی»راارزان از دست ندهید. 
اینک در چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی، مهمترین نیاز کشور وحدت ملي است، لذا براي فائق آمدن بر هر كاستي و مشكلات در همه عرصه ها به همبستگي و همدلي نيازمنديم و ايران اسلامي نماد امنيت و اقتدار است و اين اقتدار و موقعيت فاخر بر آمده از تداوم راه امام (ره)، لبيك به فرمايشات مقام معظم رهبري (مد ظله العالی) و خون شهداء، وحدت ملي و انسجام اسلامي، قدرت علمي و امنيت كشور است.
جامعه فرهنگیان استان ضمن گرامیداشت یادوخاطره امام خمینی«ره»وتمامی شهدای گرانقدر از انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی ،مدافعان حرم ومدافعان امنیت وسلامت،همراه با سایر اقشار وملت بزرگ ایران باآرمانهای امام راحل وپیروی از ولایت امرمسلمین جهان امام خامنه ای عزیزتجدید پیمان می نماید.  

                               
                                                                             سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)