دوشنبه, 09/10/1399 - 15:12 kerman-admincb
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:

جشنواره «مشقِ عشق» جلوه های ویژه معلمی در دوران شیوع ویروس کرونا برگزار می شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: جشنواره «مشقِ عشق» جلوه های ویژه معلمی در دوران شیوع ویروس کرونا برگزا می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: جشنواره «مشقِ عشق» جلوه های ویژه معلمی در دوران شیوع ویروس کرونا برگزا می شود.

احمد اسکندری نسب با اعلام این خبر افزود: با توجه به ایثارگری و فداکاری معلمان در شرایط شیوع ویروس کووید 19 جشنواره  «مشقِ عشق»  جلوه های ویژه معلمی با هدف به نمایش گذاشتن خلاقیت، نو آوری و ایثار گری فرهنگیان استان در فرایند یاددهی یادگیری برگزار می شود.

وی بیان کرد: نقش برجسته معلمان در آموزش دانش آموزان در شرایط شیوع ویروس کووید19، جلوه های ویژه معلمی در مناطق دوردست، محروم و حاشیه ای استان، آموزش در زیست بوم کرونا و نقش آفرینی معلمان در این شرایط و برگزاری کلاس های حضوری در شرایط تعطیلی مدارس در فضای آزاد از مهمترین محور های این جشنواره می باشند.

اسکندری نسب با بیان اینکه  این جشنواره در رشته های فیلم کوتاه، دلنوشته، کلیپ، شعر، داستان کوتاه، انیمیشن، موشن گرافی، پوستر، عکس و روایتگری بر گزار می شود گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا پایان اسفند ماه به کانال ارتباطی سروش«09139572741» و Roeapkerman@gmail.com   ارسال نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان اظهارکرد: فرهنگیان، دانش آموزان، اولیاء دانش آموزان ، خبر نگاران، کارشناسان روابط عمومی ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان می توانند با ارسال آثار خود در این جشنواره شرکت نمایند.

احمد اسکندری نسب افزود: به 42 اثر برتر این جشنواره به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران لوح سپاس و جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود.

جشنواره مشق عشق

 

برچسب
مطالب مرتبط