شنبه, 09/01/1399 - 09:19 kerman-admincb
پیام سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناسبت هفته بسیج

پیام سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناسبت هفته بسیج

سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی صادر کردند. متن این پیام بدین شرح است:

پیام سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به مناسبت هفته بسیج

 به نام خداوند حکیم
41سال از عمر شجره طیبه بسیج که به فرمان حضرت امام خمینی(ره)برای حفظ وحراست ازآرمانهای انقلاب اسلامی وایجادروحیه جهادی دربین مردم تشکیل شد می گذرد. تشکیلاتی که افتخار داشتن آن تنها برای ملت ایران است وبه همت سرداردلها امروز جلوه هایی از آن رادر جبهه مقاومت شاهدیم. منطق بسیج رفع تهدیدات و تبدیل آن به فرصت است وامروز با هم افزایی همه اقشار بسیج این منطق می تواند دررفع مشکلات وهموار نمودن مسیر رسیدن به تمدن نوین اسلامی را فراهم نماید. فرهنگ بسیجی در:خدامحوری، مردم‌داری تبعیت از ولایت،اخلاص در عمل وتکلیف گرایی و...خلاصه می شود.
امروز که بسیجیان جان برکف جبهه سلامت  خستگی ناپذیر مدافعان سلامت شده اند معلمان و فرهنگیان ایثارگر و بسیجی نیز در این شرایط دشوار تعلیم و تربیت انسان های متعهد ونسل کار آمد را هرگز فراموش نکرده اند.علاوه برتلاش شبانه روزی در این مسیر.از حقوق خود برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت هزینه می کند.حضورخانه به خانه برای آموزش ،تدریس در تخت بیمارستان و...همه جلوه هایی از اخلاص وتفکر بسیجی است.
هفته بسیج یادآور ایثار ازخودگذشتگی واخلاص وتکلیف گرایی انسان هایی است که تنها برای قرب الهی و هدف متعالی قدم برمی دارند.
قدردان تلاش وهمت شما هستیم وگرامی باد برشما هفته بسیج.
سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)