جمعه, 08/09/1399 - 16:36 kerman-admincb
پیام مشترک در پی اهانت به پیامبر اسلام صلوات الله علیه

پیام مشترک مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان در پی اهانت به پیامبر اسلام صلوات الله علیه

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان در پیامی مشترک اهانت به پیامبر اسلام صلوات الله علیه را محکوم کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان در پیامی مشترک اهانت به پیامبر اسلام صلوات الله علیه را محکوم کردند.

در متن این پیام مشترک آمده است: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 «لَقَدْ کانَ لَکُمْ فی  رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَنْ کانَ یَرْجُوا اللَّهَ وَ الْیَوْمَ الْآخِرَ وَ ذَکَرَ اللَّهَ کَثیراً(احزاب:۲۱)»  
(مسلّماً براى شما در زندگى رسول خدا سرمشق نیکویى بود، براى آنها که امید به رحمت خدا و روز رستاخیز دارند و خدا را بسیار یاد مى کنند.)  
 بار دیگر شیاطین عالم، سیاست کینه توزانه خودرا درمواجهه با دین مبین اسلام وپیامبر رحمت که مظهر تمام فضیلت های اخلاقی و انسانی هستند را از زبان مکرون به جهانیان آشکار ساخت.
جسارت وقیحانه فرانسویان و رییس جمهور مکارش نشان از دشمتی آنان با اصل اسلام دارد، دولت فرانسه که مدعی حقوق بشر و آزادی بیان است به خاطر سال ها استعمار سرزمین های اسلامی، کشتار مسلمانان سال ها جنایت در سرزمین های اسلامی کارنامه سیاهی دارد هنوز همچون یک ارباب استعمارگر مشغول تاخت و تاز است که درگذشته سرزمین مسلمانان را به غارت می برد و اکنون نیز به اعتقادات آنان حمله می کند.
دفاع از آزادی بیان درحالی از سوی فرانسویان صورت می گیرد که نقد هلوکاست جرم تلقی می شود.
به دو دلیل امروز شاهد این جسارت ها هستیم که نشان از حقارت آنان است.اول اینکه امروزه گسترش دین مبین اسلام در بین کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه، هراسی را در دل آنان انداخته است نام مبارک محمد جزو اولین نام های انتخابی است و 50درصد کودکان دنیا از نام های پیامبر اسلام انتخاب می شود ودلیل دیگر متاسفانه خیانت کشورهای عربی به آرمان فلسطین و عادی سازی روابط با رژیم جعلی صهیونیستی است که برای انحراف افکار عمومی اسلام ستیزی را در دستور کارخود قرارداده اند.
جامعه فرهنگیان استان کرمان ضمن محکومیت این عمل ننگین فرانسویان، ارادت  قلبی خود را به ساحت قدسی پیامبر عظیم الشان اسلام اعلام می دارد.

برچسب
مطالب مرتبط