چهارشنبه, 07/02/1399 - 11:09 kerman-admincb
برگزاری نمایشگاه عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس

نمایشگاه عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان دایر شد

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان گفت: نمایشگاه عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان دایر شد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان گفت: نمایشگاه عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان دایر شد.

 محمد علیرضایی در آیین افتتاح این نمایشگاه با بیان این که دفاع مقدس سند افتخار و عزت ایران اسلامی است خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس یعنی از خود گذشتگی و ایثار در مدارس ضرورتی انکار ناپذیر در راستای تربیت نسلی متعهد و در طراز جمهوری اسلامی ایران است.
وی اظهار کرد: ملت قهرمان ایران در جنگ تحمیلی در برابر دنیای کفر و مدعیان دروغین حقوق بشر و دموکراسی ایستادند و ثابت کردند هیچ ابرقدرتی توانایی زورگویی و تحمیل خواسته های خود را به ایرانیان ندارد.
علیرضایی  با بیان این که دفاع مقدس سند افتخار ایران اسلامی برای همیشه تاریخ است، تاکید کرد: رزمندگان ایرانی تربیت یافته مکتب شهدا و دانش آموخته قیام عاشورا بودند و با تاسی از شهدای کربلا بدون هیچ ترس و هراسی به مصاف دشمن دون رفتند‌.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان با اشاره به شهادت ناجوانمردانه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: امسال اولین هفته دفاع مقدسی است که بدون حاج قاسم سلیمانی گرامی می داریم و باید در جهت ترویج مکتب حاج قاسم در مدارس تلاش کنیم.

برچسب
مطالب مرتبط