چهارشنبه, 06/19/1399 - 18:04 kerman-admincb
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

شهید قاسم سلیمانی نمونه بارز تربیت تمام ساحتی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس گفت: شهید قاسم سلیمانی نمونه بارز تربیت تمام ساحتی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس گفت: شهید قاسم سلیمانی نمونه بارز تربیت تمام ساحتی است.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهدای 17 شهریور که نقشی بی بدیل در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی ایران داشتند، گفت: شهید سلیمانی نمونه بارز تربیت تمام ساحتی بود که الگویی همیشگی برای همگان به ویژه معلمان و دانش آموزان است.

وی افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، نباید اجازه دهیم دانش آموزان ما با ارزش های شهادت و دفاع مقدس فاصله بگیرند، سال گذشته هر مدرسه یک یادواره شهدا برگزار کرد که حرکت بسیار زیبا و اثربخشی بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به برنامه های خوب سیل همدلی و کمک های مومنانه در حمایت از محرومان و خانواده های نیازمند گفت: روابط عاطفی و اجتماعی در مدرسه آموخته می شود و در شخصیت دانش آموزان شکل می گیرد و شایسته است در مراسم صبحگاه دانش آموزان در هفته دفاع مقدس یادآوری خاطرات این دوران از زبان یادگاران دفاع مقدس بازگو شود.

اسکندری نسب با بیان این که سلامت دانش آموزان و معلمان برای ما بسیار مهم است، افزود: از آنجا که نمی توان برای بیماری کرونا پایانی متصور شد کلاس های حضوری دانش آموزی برقرار شد، شروع کلاس های دانش آموزان به صورت حضوری، با رعایت همه دستورالعمل های بهداشتی و لحاظ کردن همه محدودیت ها، مورد حمایت همه نهادها و اقشار قرار گرفته است و باید تلاش شود تا قبل از آموزش، سلامتی، آرامش و امنیت در مدرسه تامین شود.

برچسب
مطالب مرتبط