شماره مطلب: 24247
صبحگاه اداری با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صورت گرفت

طی مراسمی و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل آموزش و پرورش و سپاه ثارالله استان کرمان، منعقد و زمینه همکاری های جدیدی فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج فرهنگیان استان کرمان، این تفاهم نامه به منظور بهره برداری بهینه از امکانات، توانمندی ها، ظرفیت مشترک، همکاری و هم افزایی در امر تامین، حفظ و ارتقای سلامت روانی، اجتماعی، معنوی و توانمندسازی فرهنگیان، دانش آموزان و اولیا به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد، با هدف مشارکت بهینه دستگاه های اجرایی در این امر مقدس بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به استناد اسناد بالا دستی تنظیم و منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج فرهنگیان استان کرمان، این تفاهم نامه به منظور بهره برداری بهینه از امکانات، توانمندی ها، ظرفیت مشترک، همکاری و هم افزایی در امر تامین، حفظ و ارتقای سلامت روانی، اجتماعی، معنوی و توانمندسازی فرهنگیان، دانش آموزان و اولیا به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد، با هدف مشارکت بهینه دستگاه های اجرایی در این امر مقدس بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به استناد اسناد بالا دستی تنظیم و منعقد شد. طبق این تفاهم نامه همچنین زمینه حضور کارشناسان و استادان متخصص و مورد تایید دو طرف در مدارس و مراکز آموزشی و اداری استان به منظور اجرای برنامه های علمی، فرهنگی، مشاوره ای و آموزشی در هر دو دستگاه فراهم شده است. توزیع بسته های آموزشی، فرهنگی و حمایتی مورد تایید، ویژه دانش آموزان، والدین و کارکنان و هم افزایی و استفاده از ظرفیت دو مجموعه به منظور استفاده بهینه از امکانات و بهره وری از وقت و زمان و هماهنگی برنامه ها، محتوا و بسته های آموزشی با همکاری کارشناسان آموزش و پرورش از جمله موارد مورد تعهد طرفین است. برپایه این گزارش این تفاهم نامه به امضای غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش در آمد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.