شماره مطلب: 23179
نشست مشترک مدیرکل آموزش و پرورش با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد

نشست مشترک مدیرکل آموزش و پرورش با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان

نشست مشترک احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش با سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان پیرامون مسائل آموزش و پرورش و برنامه ها غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان برگزار شد.

به گزارش خبر گزاری سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان، احمد اسکندری نسب در این دیدار اجرای راهکار های تعیین شده در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را یکی از راهبردهای اصلی آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد و افزود: برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید همه ی دستگاه ها به کمک آموزش و پرورش بیایند .

وی گفت: مدرسه به عنوان کانون تربیتی در سند تحول بنیادین می تواند بسیاری از مشکلات امروزی جامعه را برطرف کند و باید مدرسه محوری در اولویت کارها قرار گیرد .

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران و بسیج دانش آموزی و فرهنگیان جز افتخارات نظام جمهوری اسلامی هستند، اظهار داشت: تربیت دانش آموزانی ایران دوست و انقلابی و پایبند به آرمان های انقلاب، امام و شهدا یکی از رسالت های اصلی دستگاه عظیم تعلیم و تربیت است .

اسکندری نسب تعامل مجموعه سپاه و بسیج را با آموزش و پرورش مهم دانست و افزود: از ظرفیت نیروی های ارزشی، دلسوز و پایبند به نظام همچون گذشته در آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد و دستگاه تعلیم و تربیت استان را از بروز هرگونه دخالت های سیاسی دور خواهیم نگه داشت و توجه به تعلیم و تربیت را سرلوحه کارها قرار خواهیم داد .

در ادامه سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ارتباط خوب و نزدیک مجموعه سپاه در دوران مدیریت محمد محسن بیگی مدیرسابق آموزش و پرورش استان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران استان کرمان همچون گذشته آمادگی خود جهت هر گونه همکاری با آموزش و پرورش استان را اعلام می کند .

وی ترویج اندیشه های حضرت امام(ره) و دیدگاه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را در نسل جوان بسیار مهم عنوان کرد و افزود: یکی از محور های اصلی و سیاست های سپاه پاسداران استان تعامل، همکاری و همدلی با سایر دستگاه ها و از جمله آموزش و پرورش است .

سردار ابوحمزه دعوت به اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان را یکی از وظایف مهم جامعه فرهنگیان دانست و خاطرنشان کرد: همه ما در یک کشتی به نام انقلاب اسلامی نشسته ایم و هدف همه ما تحقق آرمان های نظام و انقلاب اسلامی است .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، گفت: اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یکی از رسالت های مهم آموزش و پرورش است و مجموعه سپاه و بسیج در حد توان برای اجرای این سند در کنار آموزش و پرورش خواهد بود

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.