شماره مطلب: 21860
کارگروه تخصصی -موضوعی سازمان بسیج فرهنگیان

جلسه کارگروه تقویت و توسعه بسیج فرهنگیان استان کرمان برگزار گردید

در مورخ 30/09/1396 کارگروه تقویت و توسعه سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان با حضور اعضا در محل دفتر این سازمان تشکیل جلسه داد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه خبری سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان،  در مورخ 30/09/1396 کارگروه تقویت و توسعه سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان با حضور اعضا در محل دفتر این سازمان تشکیل جلسه داد.

در ابتدای جلسه مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان ضمن عرض خیرمقدم به اعضا از همکاری آن‌ها در برگزاری دوره توانمندسازی مقاله‌نویسی برای فرهنگیان اداره کل و نواحی 1 و2 آموزش‌وپرورش تقدیر و تشکر کرد. وی ادامه داد بر اساس چکیده مقالات ارسالی به دبیرخانه جشنواره و همچنین نظرسنجی از بعضی از شرکت‌کنندگان در دوره مشخص گردید استادی که برای موضوع روش تحقیق دعوت‌شده بود نتوانسته بود چندان موفق عمل نماید و مطالب ارائه‌شده در کارگاه خیلی جنبه کاربردی نداشت، به همین دلیل و با توجه به تمدید یک‌ماهه فرصت شرکت در جشنواره چهاردهم علمی-فرهنگی و هنری فرهنگیان بسیجی لازم است که در خصوص برگزاری مجدد دوره توانمندسازی و اساتید آن تصمیم‌گیری کنیم.

در ادامه اعضای کارگروه نظرات خود را اعلام نمودند و در پایان تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

دوره دوم توانمندسازی فرهنگیان بسیجی در چهاردهم دی‌ماه برای 100 نفر از معلمان و فرهنگیان برگزار گردد. شرکت‌کنندگان در مرحله اول دوره توانمندسازی حتماً برای دوره دوم هم دعوت شوند. با ارسال نامه به کانون‌های نواحی 1 و 2 آموزش‌وپرورش شهرستان کرمان سهمیه 30 نفر برای هر کانون تعیین و بر حضور فرهنگیانی که قصد جدی جهت شرکت در جشنواره را دارند در این کارگروه تأکید شود. 40 نفر سهمیه باقی‌مانده و همچنین هماهنگی جهت محل برگزاری کارگاه به عهده کانون اداره کل می‌باشد. از هم‌اکنون جهت دعوت از اساتید مجرب و توانا جهت ارائه مطالب در کارگاه دعوت شود. در نامه ارسالی به کانون‌ها از مشوق‌های شرکت در دوره ازجمله اعطای گواهی حضور و همچنین گواهی ضمن خدمت ذکر شود. با دایره ضمن خدمت هماهنگی به‌عمل‌آمده و مجوز مربوطه اخذ گردد. در صورت حجم بالای آثار ارسالی به جشنواره یک مرحله داوری در سطح کانون‌های شهرستانی انجام و آثار منتخب به دبیرخانه استانی ارسال گردد. با هماهنگی مدیران آموزشی و پرورشی شهرستانی برای شرکت‌کنندگان و ارائه‌کنندگان آثار به جشنواره چهاردهم لوح تقدیر صادر شود. به‌منظور داوری آثار رسیده به مرحله استانی از اساتید مجرب مربوطه به هر حوزه بهره­برداری و از ظرفیت بسیج اساتید و بسیج هنرمندان استفاده شود.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.