شماره مطلب: 21847
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان به همراه مدیر کل ولایی آموزش و پرورش استان کرمان و معاونین محترم در گرامی داشت حماسه 9 دی

حماسه حضور این بار در 9 دی ماه 1396

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در کنار مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان ،فرهنگیان ، دانش آموزان سراسراستان کرمان با حضور پر شور و گسترده خود درگردهمایی حماسه 9دی ، همراه و هم صدا با سایر اقشارمردم جلوه ای از حماسه حضور و وحدت را به نمایش گذاشتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان ایستان کرمان؛ مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در کنار مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان ،فرهنگیان ، دانش آموزان سراسراستان کرمان  با حضور پر شور و گسترده خود درگردهمایی حماسه 9دی ، همراه و هم صدا با سایر اقشارمردم  جلوه ای از حماسه حضور و وحدت را به نمایش گذاشتند .

گردهمایی بزرگداشت حماسه 9 دی در کرمان از ساعت 9 امروز شنبه  باحضور گسترده فرهنگیان، دانش آموزان، قشرهای مختلف مردم و مسئولان در محل حسینیه ثارالله شهرکرمان برگزار شد . مردم کرمان با سردادن فریادهای الله اکبر اوج وحدت و همدلیرا برای جهانیان به نمایش گذاشتند و چون همیشه ثابت کردند هنوز ایستاده اند. لازم به ذکر است که سردار پاسدار ابوحمزه فرمانده محترم سپاه ثارالله استان کرمان و نیزآیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه از سخنرانان این تجمع بودند .

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.