شماره مطلب: 21690
دیدار بسیجیان ونخبگان بسیج فرهنگیان با نماینده جدید ولی فقیه کرمان

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی:کار در عرصه فرهنگ مربوط به یک نفر،یک دستگاه ویا قشر خاصی نیست .همه باید کمک دهند .در سرلوحه کسانی که می توانند به این امر کمک کنند مسلما وحتما بسیج است .

آقای محمد جواد صادق زاده مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به همراه اعضای شورای عالی بسیج فرهنگیان که متشکل از نخبگان بسیجی فرهنگی در روز گذشته با حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده جدید ولی فقیه کرمان دیدار وگفتگو کردند .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان ،آقای محمد جواد صادق زاده مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به همراه اعضای شورای عالی بسیج فرهنگیان که متشکل از نخبگان بسیجی فرهنگی ،در روز گذشته با حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده جدید ولی فقیه کرمان دیدار وگفتگو کردند .

در این دیدار اقای صادق زاده ضمن تبریک وخیر مقدم خدمت حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی ،اهداف بسیج فرهنگیان را بیان کردند وخاطر نشان کردند یکی از مهمترین ماموریتها واهدافی که بسیج فرهنگیان آن را دنبال می کند مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  از آموزش وپرورش در تحقق سند تحول بنیادین می باشد وهمچنین گفتند بسیج فرهنگیان با تمام تلاش خود در هر زمینه ای که نیاز باشد ،چه در عرصه فرهنگی ودیگر عرصه ها آماده همکاری می باشد .

در ادامه جناب حجت الاسلام والمسلمین علی مختارآبادی رئیس شورای بسیج فرهنگیان تاکید داشتند اعضایی  که در این جلسه حضور دارند عضو شورای بسیج فرهنگیان استان کرمان می باشند و از نخبگان فرهنگی وباتجربگان آموزش وپرورش  استان کرمان می باشند که آمادگی خود را  در برای پیشبرد اهداف در زمینه ای مختلف اعلام می کنند

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی گفتند سابقه بسیج با محوریت مسجد به صدر اسلام بر میگردد .اگر بسیج مردمی نبود سرنوشت اسلام ومردم مشخص نبود .

ایشان ادامه دادند :حضرت امام خمینی (ره) با زکاوتی که داشتند ،بسیجی را که در صدر اسلام بود احیا نمودند .بسیج با این عقیده دینی ،مذهبی ومردمی نیرویی توانمند ومنعطف است که می تواند در همه عرصه ها فعالیت کند .

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی خاطر نشان کرد ،کار در عرصه فرهنگ مربوط به یک نفر،یک دستگاه ویا قشر خاصی نیست .همه باید کمک دهند .در سرلوحه کسانی که می توانند به این امر کمک کنند مسلما وحتما بسیج است .

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.