شماره مطلب: 21623
کارگروه تخصصی مجمع بسیج استان

برگزاری کارگروه تربیت -اخلاقی مجمع بسیج استان

پنجمین جلسه کارگروه تخصصی تربیت -اخلاقی مجمع بسیج ستان به دبیری سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان با حضور اعضای کارگروه از تمام اقشار بسیج استان برگزار گردید .
نسخه مناسب چاپ

به گزار ش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان ،پنجمین جلسه  کارگروه تربیتی اخلاقی مجمع بسیج استان در محل سالن جلسات ساختمان بسیج اقشار سپاه ثارالله تشکیل جلسه داد .

در ابتدای جلسه سرپرست سازمان بسیج فرهنگیان استان ضمن خیرمقدم و تبریک هفدهم ربیع‌الاول سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام (صلی‌الله علیه و آله و سلم) و همچنین امام جعفر صادق(علیه‌السلام)  به سوابق درخشان این کارگروه که منجر به کسب رتبه در جشنواره مالک اشتر شده اشاره کردند و از حضور مؤثر اعضای این کارگروه تشکر کردند.

در ادامه جناب آقای ملکی ریاست محترم کارگروه ضمن عرض تبریک ایام میلاد پیامبر اعظم (صلی‌الله علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق (علیه‌السلام)  به بیان حدیثی از ایشان در خصوص منزلت  علم‌آموزی و نشر آن پرداخت و افزودند برای پیاده‌سازی اخلاق در جامعه ما بایستی هم به خدا توکل کنیم و هم به پیامبر  و ائمه (علیه‌السلام) توسل جوییم و هم عالم باشیم و هم مجاهدت نماییم.

ایشان همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای ذوالعلی مسئول سابق سازمان بسیج  فرهنگیان در برگزاری کارگروه تربیتی اخلاقی مجمع بسیج استان برای مسئول جدید این سازمان آرزوی توفیق کردند.

وی اضافه کرد به نظر می‌رسد به‌منظور استفاده از چهره‌های علمی و علاقه‌مند و متعهد از تمامی اقشار بسیج ، نیاز به یک بازسازی در ترکیب اعضای آن هستیم و بعد از طرح موضوع و استماع نظر اعضاء ازاهم موصعات مصوب شده به شرح ذیل می باشد :

1- ارسال نامه به اقشار مختلف بسیج و درخواست اعلام اهم موضوعات اخلاقی قشر که قابل طرح در کارگروه باشند.

2- بررسی موضوعات اخلاقی ارسالی از اقشار و اولویت‌بندی جهت طرح در جلسات کارگروه و اعلام به اعضاء قبل از برگزاری جلسه جهت تحقیق پیرامون طرح.

3- تقدیر از اعضای کارگروه برای ارائه طرح بهبود آداب و معاشرت اسلامی در جشنواره مالک اشتر با هماهنگی مرکز راهبردی و هم‌اندیشی اقشار بسیج  استان.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.