اولویت های آموزش و پرورش در دولت دوازدهم
این روزها، روزهای پایانی عمر دولت یازدهم است و در آستانه شروع به کار دولت دوازدهم و شکل گیری تیم اجرایی کشور برای چهار سال آینده قرار داریم. اقتضای این ایام برای منتخب ملت، ارزیابی چهار سال گذشته و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن و مهم تر از آن ارائه برنامه و انتخاب نفرات مناسب برای اجرای آن در همه حوزه ها و بخش هاست. برنامه هایی از جنس نیاز حقیقی کشور و نفراتی مؤمن، متعهد و متخصصی در مسائل کلان کشور و حوزه های مربوطه در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و حل مسائل واقعی جامعه
سردار غیب پرور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه کرمان:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان به نقل از فارس، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
دومین جلسه کارگروه امر به معروف و نهی از منکر در سال 96 برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان، دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این سازمان با حضور اعضای شورا، با موضوع شناسایی مهمترین معروفات ترک شده و منکرات رایج شده، برگزار گردید.
دومین جلسه کارگروه مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان، کارگروه مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور اعضای محترم برگزار گردید. با توجه به اینکه مطالبات مقام معظم رهبری با توجه به نیاز جامعه و کشور مطرح میشود، باید یکی از اهداف اصلی قرار گیرد.
1
2
3
4

مقالات

اخبار

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، همزمان با شهادت ششمین گوهر تابناک آسمان ولایت، امام جعفر صادق (ع)، ششمین یادواره شهدای خیابان شیخ احمد کافی شمالی با تشییع پیکر دو تن از شهدای گمنام در حسینیه سیدالشهدا خیابان شیخ احمد کافی شمالی برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان : با حضور اعضا، دوره های ضمن خدمت ویژه فرهنگیان با همکاری معاونت پژوهش اداره کل و دایره ضمن خدمت بنا به سهمیه تخصیص یافته به هر کانون با عنوان آشنایی جامعه فرهنگیان با سند تحول بنیادین و راه کارهای عملیاتی ساختن آن، همانند سال قبل برگزار گردد.
خطر عظیمی که می رفت تا اساس و بنیان تعلیم و تربیت جامعه اسلامی را تحت تاثیر قرار دهد و ریل آموزش و پرورش کشور را به سمت اهداف نظام سلطه تغییر دهد و بعد از چهل سال، آینده کشور را با چالش بزرگ وابستگی فکری و فرهنگی روبرو نماید.
رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي گفت: برگزاري اردوهاي راهيان نور اين سفر سراسر معنويت و فرهنگي در برنامه ششم توسعه به صورت قانون به تصويب رسيد.
باحضور مسئول واعضای کارگروه تربیتی –اخلاقی مجمع عالی بسیج استاناولین جلسه کارگروه در محل سازمان بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش وپرورش استان برگزارگردید.دراین جلسه پس از بحث وتبادل نظر درخصوص موضوع بهبود آداب معاشرت اسلامی درجامعه تصمیمات ذیل از طرف اعضااخذ شد: